The Deer-Hunters-Lovci jelenů

20. ledna 2009 v 13:31 | Gabriela125 |  Gilmorky-série
Český název:Lovci jelenů
Číslo epizody:4 (4. epizoda 1. série)
Premiérově vysíláno:26. října 2000
Scénář:Jed Seidel
Režie:Alan Myerson
Hostující herci:
Alex Borstein (Drella)
Dakin Matthews (Hanlin Charleston)
Liza Weil (Paris Gellerová)
Emily Kuroda (paní Kimová)
Scott Cohen (Max Medina)
Chad Michael Murray (Tristan Dugray)
Shelly Cole (Madeline)
Teal Redmann (Louise)
Jackson Douglas (Jackson)
Jayne Amelia Larson (zákaznice)
Jon Bruno (muž)
Jim Jenkins (muž)
Sarah Brooke (žena)
Jennifer Williams (žena)
Ritch Topol (číšník)
Daniel Graves (Lucien Mills)


Synopse (od Slávka):

Max Medina dá Rory její první "D" (ekvivalent čtyřky) v jejím životě a Paris si ji bez ustání kvůli jejímu nezdaru dobírá. Rory je ve velkém stresu kvůli nadcházejícímu testu ze Shakespeara. Lorelai stráví víkend pomáháním Rory se studiem a nad ránem, kdy se má velký test psát, vyčerpáním odpadnou... a přirozeně zaspí. V panice, aby se Rory dostala do školy včas, si půjčí mámino auto. Cestou se jí však přihodí dopravní nehoda - když zastaví, aby zavolala Lane, je atakována srnkou, která jí narazí do auta. Když se Rory dostaví pozdě do hodiny, Max jí řekne, že nemůže psát test, což ji dorazí, a nakonec seřve Paris a Tristana, kteří si to bohatě zaslouží.
Lorelai se pře o Roryině záležitosti s ředitelem školy Charlestonem, ale není to k ničemu a jen ji to roznítí. Cestou domů Rory trvá na tom, aby se podívali, v jakém stavu je (není) zvíře z nehody a Lorelai navrhne, jestli Rory nechce Chilton vzdát, ale ta ji ujiští, že to zvládne. Když přijedou domů, nacházejí na záznamníku vzkaz od Maxe, že přemluvil ředitele, aby Rory dovolil dodatečnou práci.
Sookie nalézá v časopisu kladnou kritiku na její jídlo, ale ona se stále pozastavuje u jediného slova, kdy kritik Lucien Millls popisuje její slavné rizoto jako "dobré". Všechny přivádí k šílenství, když zkouší zjistit kritikovu totožnost a dozvědět se, co bylo s jejím jídlem špatně. Pak se dovídá, že problém byl ve víně, které bylo k pokrmu podáváno. Ihned uvaří várku rizota, vezme vhodné víno a jede ke kritikovu domu, aby se jí dostalo ocenění, jaké si zaslouží.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama