Rory's Birthday Parties-Narozeninové večírky pro Rory

20. ledna 2009 v 13:34 | Gabriela125 |  Gilmorky-série
Český název:Narozeninové večírky pro Rory
Číslo epizody:6 (6. epizoda 1. série)
Premiérově vysíláno:9. října 2000
Scénář:Amy Sherman-Palladino
Režie:Sarah Pia Anderson
Hostující herci:
Jared Padalecki (Dean Forester)
Liz Torres (slečna Patty)
Sally Struthers (Babette Dellová)
Liza Weil (Paris Gellerová)
Ted Rooney (Morey Dell)
David Booth (Lars)
Bridget Ann White (Mitzi)
Chad Michael Murray (Tristan Dugray)
Jackson Douglas (Jackson)
Teal Redmann (Louise)
Nora Zehetner (dívka)
David J. Coleman (číšník)
Jonathan Ficcadenti (dítě)
Greg Rikaart (dítě)
Sharmila Devarajan (žena z Harvardu)


Synopse (od Slávka):

Rory bude slavit šestnácté narozeniny a jak babička, tak i máma pro ni plánují oslavu. Emily uspořádá klasický večírek, na který pozve své a Richardovy známé a navíc studenty z Chiltonu (k Roryinu zděšení nechala roznést po škole pozvánky). Určitě ne k Roryině radosti se zde objeví i Paris a Tristan. Když Emily chce, aby Rory pronesla jako hostitel pár slov k přípitku, ta naštvaně řekne, že není hostitelkou, že to není její párty, ale jich, prarodičů, a uteče do bývalého Lorelaina pokoje. Při odchodu se chce babičce omluvit, ale ta jí nedá prostor, a tak ji Rory alespoň pozve na svoji druhou oslavu. Emily odmítne, ale Lorelai si s ní promluví, aby to zvážila, že by si je tam Rory opravdu přála.
Nedlouho předtím Rory narazí během burzy škol na Paris u stánku Harvardu a obě jsou znechuceny, že tam míří i ta druhá. Paris se Rory zeptá, jestli je něco mezi ní a Tristanem, a když dostane zápornou odpověď, vypadá to, že by nakrátko mohly uzavřít příměří.
Roryiny oslavy narozenin se účastní řada obyvatel Stars Hollow a přijdou i Emily s Richardem. Zatímco si Richard čte venku časopis, Emily naslouchá vyprávění historek z Roryina dětství. Taktéž mluví s Lorelai a zjišťuje, jak málo toho o své dceři ví. Rovněž si všimla, jak se Luke na Lorelai dívá a řekne jí, že se mu líbí. To ona označí za nesmysl.
Když večírek skončí, Rory se venku sejde s Deanem, který jí daruje náramek s medailónkem. Poté se vezmou za ruce a Lorelai je z okna pozoruje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama