Cinnamon's Wake-Pohřební hostina

20. ledna 2009 v 13:32 | Gabriela125 |  Gilmorky-série
Český název:Pohřební hostina
Číslo epizody:5 (5. epizoda 1. série)
Premiérově vysíláno:2. října 2000
Scénář:Daniel Palladino
Režie:Michael Katleman
Hostující herci:
Michel DeLauné (pan Jeannie)
Jared Padalecki (Dean Forester)
Liz Torres (slečna Patty)
Sally Struthers (Babette Dellová)
Ted Rooney (Morey Dell)
Scott Cohen (Max Medina)
Sean Gunn (Kirk)
Darlene Kardon (pokladní)
Floyd VanBushirk (Jed)
Jean-Paul Vignon (Andre)
Synopse (od Slávka):

Sookie připraví na každoroční chiltonskou akci prodeje pečiva pohádkové pohoštění, čímž upoutá i Maxovu pozornost. Ten si vezme stranou Lorelai a pozve ji na schůzku. Lorelai je na vážkách a navrhne, aby nejdřív zašli na kafe. Tam se nechá přesvědčit a souhlasí se schůzkou. Když se Max ukáže u jejich dveří dřív, než má Lorelai vůbec možnost říct o novince Rory, Gilmorova děvčata zjišťují, že musejí vyřešit pár věcí. Rory je nejdříve vyvedena z míry, ale nakonec souhlasí, aby si máma vyšla s jejím učitelem.
Deana a Rory to k sobě přitahuje čím dál tím víc, ale nervózní Rory nedokáže opětovat jeho pozornost. Nakonec jí Dean řekne, že ji přestane obtěžovat, když v ní nebudí zájem. Rory sesbírá veškerou svoji kuráž, řekne mu, že ji zajímá a poté prchne.
Cinnamon, kočka Babette a Moreyho, zemře a oni u nich v domě uspořádají poslední rozloučení. Babette se bojí, že teď, když přišli o Cinnamon, který byl jako jejich dítě, ji nebude Morey chtít, ale Lorelai ji ujistí, že se tak nestane.
Emily je otřesena, když zjistí, že Lorelai nechtěla jít na pohřeb vzdálené sestřenice Claudie a místo toho se zúčastnila jiného, kočičího.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama